Whatsapp en fazla kaç kişilik grup kurulur?

Merhabalar, WhatsApp anlık mesajlaşma uygulamasını kullananlar için güzel haberler gelmeye devam ediyor. Yeni gelecek olan güncelleme ile whatsapp grup kişi sayısı limitinde bir artışa gitti ve maksimum kişi sayısı artırılacak olmasıdır.

Bu bomba haberde whatsapp grup limiti artırma ile  birlikte anket özelliği, iphone kullananlar için Touch ID desteği de beraberinde gelecek olması kullanıcı deneyimi artırma yönünde güzel haberler arasında yer almaktadır. Bilindiği gibi WhatsApp gruba kişi ekleme sayısı 256 olarak eklenecek en fazla kişi sayısı bundan sonra 4096 katılımcı ekleme sayısına kadar çıkarılmasıdır.

En üst sınır 256 kişi yeni gelecek versiyon güncellemesi ile 4.096 olarak değişecektir. 2016 yılında 100 kişi olan grup ekleme sınırı 256 olarak güncellenmiş grup katılımcı sayısı 2018 yılında ilk yarı yılında ülke ülke gelecek güncellemeler ile 4096 ( dört bin doksan altı ) olarak güncellenecek.

whatsapp grup sayısını arttırma konusunda kullanıcıların arayışa girerek üçüncü parti yazılımlar ile bu sorunu aşmaya çalışmaları neticesinde bir çok WhatsApp sorunu da beraberinde getirmiş, geçici olarak hesaplarının askıya alınmasına neden olmuştur.

Apple ürünü olan iphone cihazlarda versiyonu güncellemek için Apple Store üzerinden, Android cihazlarda genelde piyasada en çok kullanılan akıllı telefonlar Samsung, Htc, Lg, Asus başta olmak üzere diğer telefonlarda WhatsApp sürüm güncellemelerini Google Play Store üzerinden güncellemeleri denetleyiniz.

whatsapp üye sayıs
artırma

İOS : “https://itunes.apple.com/tr/app/whatsapp-messenger/id310633997?l=tr&mt=8” adresi üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz.

Android  : “https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp&hl=tr” adresi üzerinden cihazlarınıza uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Bu konumuzda WhatsApp yeni güncellemesi ile whatsapp gruba kaç kişi eklenebilir sorularına cevap vermeye çalıştık. Eğer whatsapp grup kapasitesi arttırma il ilgili üçüncü parti yazılımlara izin verir ve kullanırsanız hesabınız askıya alınabilir sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunun için bu tür

yazılımlar kullanmayın ve kendi uygulaması üzerinden mesajlaşmaya devam ediniz.

WhatsApp Yardım ve Destek Hattı

Sizinde WhatsApp hakkında yardıma ihtiyacınız olursa yardım isterseniz yukarıda link adresinden bize sorularını gönderebilir ce cevaplar alabilirsiniz. Ayrıca sayfamızın alt kısmından sorularını ve yorumlarını gönderebilirsiniz.

Kaynak: ademocut.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir